Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Ako žiť naozaj nezávislý život?

Zverejnené

Ako žiť naozaj nezávislý život?

Kto by nechcel žiť po celý svoj život podľa svojich pravidiel a byť zdravý a vitálny až do konca života? Nepotrebujete k tomu veľa. Stačí robiť to, čo vás baví a pravidelne sa pohybovať a dobre sa stravovať. Okrem toho je potrebné aj dosiahnuť čo najnižšiu úroveň prípadného stresu, vďaka čomu eliminujete množstvo potenciálnych zdravotných problémov.

Zobuďte sa s dobrou náladou

Pred spaním si vždy vymenujte minimálne jednu vec, na ktorú sa nasledujúce dni alebo týždne najviac tešíte. Ak nie ste spokojní so svojou aktuálnou prácou alebo klientmi, zmeňte to. Váš život vám nikto nevráti a čas na zmenu je vždy – či máte 18 alebo 60. Nikdy totiž nie je neskoro!

Finančná nezávislosť je jedným z kľúčov k harmonickému životu. Nehovoríme, že peniaze sú všetko, to ani zďaleka. Ale robenie toho, čo vás baví a do toho možnosť si povedať, že zajtra chcete odletieť na Havaj a môcť si to dovoliť… Také niečo vám umožnia iba peniaze. Ak dosiahnete finančnú nezávislosť, získate možnosť žiť život naplno a podľa vašich pravidiel.

Hýbte sa, milujte a žite

Skúste nájsť vo svojom tele želanú rovnováhu a pravidelne sa pohybujte. Vypestujte si zvyk a nestarajte sa o to, či niekto pôjde s vami. Buďte radi za to, že ste sami a že môžete svoj čas aspoň raz za čas stráviť aj osamote, so svojimi myšlienkami. V živote je dôležité nebyť na nikom závislý. Dnešná doba nám, vďakabohu, umožňuje stať sa finančne nezávislým bez ohľadu na to, či sme z bohatej alebo z chudobnej rodiny. Všetko je to na nás. Stačí chcieť.

  • Zdieľať