Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Vzdelávanie spolupracovníkov je viac než dobrý nápad

Zverejnené

Rozvoj a vzdelávanie spolupracovníkov je osvedčený nástroj zvyšovania konkurencieschopnosti. 

V záujme dosiahnutia konkurenčnej výhody sa využíva vplyv riadenia ľudských zdrojov.

Treba povedať, že vzdelávanie je jedným z najobľúbenejších pracovných benefitov.  Podľa pracovného portálu Profesia však napriek tomu firiem, ktoré poskytujú vzdelávanie, ubúda.  Spoločnosť Finanzpartner k nim nepatrí.

“Počas celej našej existencie presadzujeme dôležitosť vzdelávania”, hovorí zakladateľ a akcionár spoločnosti, JUDr. Eduard Nagy a hneď aj dodáva, akú formu ich spolupracovníci uprednostňujú. “Organizujeme semináre. Aj posledná víkendová sobota 15. októbra patrila v našej spoločnosti vzdelávaniu. V priestoroch exkluzívneho 5* hotela Tulip v centre Bratislavy sa uskutočnil BasicSeminar venovaný novým spolupracovníkom z regiónov západného a južného Slovenska.”

“Počas celej našej existencie presadzujeme dôležitosť vzdelávania.”
Finanzpartner, a.s.

Čomu bol seminár venovaný? “Profesionálnemu pôsobeniu na finančnom trhu prostredníctvom Finanzpartner, a.s.. Účastníkom prednášali výkonný riaditeľ spoločnosti, pán Ing. Igor Čečko, Senior Director, pani PhDr. Alžbeta Janitsová a Senior Director, pani Ing. Alla Laláková, takže všetky odpovede na otázky dostali účastníci od tých najpovolanejších,”  dodáva JUDr. Eduard Nagy s úsmevom .

To, aký dosah na (nielen) profesionálny život človeka má vzdelávanie, sme načrtli už minulý týždeň v článku Desať tipov, ako obohatiť kariéru.