Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Voláte sa Štefan? Skúste prácu s financiami

Zverejnené
štefan

Financie sú sektorom, ktorý je náročný. Či už nutnosťou sledovať najnovšie trendy alebo nikdy nespať, aby ste tu boli pre seba alebo svojich klientov. Zaujímavé pritom je, že niektoré konkrétne mená sú spojené s húževnatosťou svojich nositeľov viac než iné. A Štefan k nim rozhodne patrí.

Štefan má odvahu

Mužské meno Štefan má svoj meninový deň 26. decembra, teda v deň, kedy väčšina z nás oslavuje Druhý sviatok vianočný. Dni ako tento sú vnímané ako dni plné hodovania a dobrej nálady a chvíľ strávených s rodinou. Štefan znamená v preklade „víťaz“ a je gréckeho pôvodu.

Hoci Štefanovia sú zväčša odvážni, pomaly a rozvážne sa rozhodujú, čo je vo svete financií občas dobré, môže to však byť aj zlé. Štefan sa rád informuje o všetkom, čo sa týka niečoho, čo má rád alebo čo sa ho týka. Všade, kde môže, hľadá skrytý význam a je často podozrievavý, čo vo financiách určite využije.

Ak sa voláte Štefan, staňte sa odborníkom na financie

Neustále sa učiť nové veci, skúšať nevyskúšané a odvážiť sa zájsť aj do finančných vôd, kam sa iní neodvážia… ak sa voláte Štefan a chcete preskúšať svoje schopnosti vo finančnej sfére, skúste to vo Finanzpartner. Možno nájdete svoju doposiaľ neobjavenú schopnosť starať sa o financie a ponúknuť klientovi niečo, o čom zatiaľ nevedel. 🙂

  • Zdieľať