Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Vianočný večierok Finanzpartner sa neskutočne vydaril

Zverejnené

Presne pred týždňom sa v štýlovom beladickom kaštieli konal vianočný večierok Finanzpartner. 

Pozvaných z radov spolupracovníkov a partnerov spoločnosti privítal hostiteľ, JUDr. Eduard Nagy s pôvabnou manželkou. Po oficiálnom príhovore a prípitku sa v priestoroch kaštieľa začala zábava ako sa na správnu party patrí.

Hostia búrlivým potleskom ocenili vystúpenie talentovanej speváčky Natálie Hatalovej a vynikajúcich tanečníčok z Riverpark Dance School. Núdza nebola ani o gastronomické zážitky, počas slávnostnej večere sa na bohato obložených švédskych stoloch vynímali tak špeciality, ako aj tradičné vianočné dobroty, takže milovníci dobrého jedla si prišli na svoje. Nezaostali ani nadšenci kvalitného vína, s výberom ktorého hosťom ochotne poradili profesionáli z hotela Tartuf. Keď začal hrať DJ, tanečný parket bol okamžite zaplnený a v tejto nálade sa pokračovalo až do skorých ranných hodín.

Nám neostáva nič iné, než skonštatovať, že vianočný večierok sa vydaril nad očakávania. Veď, posúďte sami: