Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

V štýlovom beladickom kaštieli predstavil Finanzpartner víziu o budúcom smerovaní

Zverejnené

V predposlednú septembrovú stredu sa vybraní zástupcovia Finanzpartner, a.s. stretli na kongrese v štýlovom beladickom kaštieli.

Neoklasicistický interiér a majestátny záhradný park dotváral atmosféru stretnutia výnimočných ľudí, ktorým sa spoločnosť chcela za doterajšiu prácu poďakovať (kedy inokedy, než v Svetový deň vďačnosti?), no predovšetkým predstaviť víziu o jej budúcom smerovaní.

Po úvodnom zvítaní sa s kolegami a malom občerstvení sa elegantní a dobre naladení účastníci usadili v kongresovej sále, kde sa slova ujal Ing. Igor Čečko, aby úvodným výstupom otvoril prednáškovú časť nazvanú Tri piliere rastu.

O prvom pilieri, realitách, k účastníkov prehovoril majiteľ  BeMi realitnej kancelárie, JUDr. Tomáš Nagy.

Premium, druhý pilier venovaný náborom a fixným mesačným príjmom, zúčastneným priblížil Ing. Igor Čečko.

Rad prišiel aj na marketing, tretí pilier rastu spoločnosti, ktorý predstavil CEO spoločnosti Principio MSD, Ľudovít Franta.

V závere sa pozvaným prihovoril hostiteľ, zakladateľ a akcionár Finanzpartner, JUDr. Eduard Nagy, ktorý vyjadril očakávania v budovaní  troch pilierov rastu spoločnosti a po tom, čo kongres zhodnotil ako vydarený, pozval účastníkov k slávnostnému rautu.

Pozrite si fotogalériu z kongresu.