Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Slováci si viac cenia majetok ako svoj život

Zverejnené

Každý jeden z nás sa snaží ochrániť hodnoty, ktoré nadobudol. Zabúdame však na to, že tou najväčšou hodnotou je práve naše zdravie a náš život. Počas našej profesionálnej kariéry sa však často stretávame s tým, že klient si poistí auto, dom, byt ale do ochrany vlastného zdravia a života klient investovať nechce. Akonáhle príde na to, ako má klient vyriešenú otázku ochrany svojho zdravia a života, väčšina klientov argumentuje, že im sa nič nestane, alebo že poistenie nepotrebujú.

Majetok na prvom mieste

Zabúdame však na to, koľko úsilia nás stojí, aby sme si svoj majetok vybudovali a udržali. Sme v období, kedy nás obklopuje množstvo vplyvov z vonkajšieho prostredia, ako sú rôzne pohromy alebo závažné ochorenia, ktoré prichádzajú nečakane. Ak príde povodeň a zatopí vám auto a máte ho poistené, je veľká pravdepodobnosť, že väčšina prostriedkov na opravu vám bude preplatená poisťovňou ( v závislosti od typu poistenia, ktoré máte uzatvorené ). Ale čo ak príde závažné ochorenie? Môže prísť nečakane a často nás oberie o energiu, aj peniaze.  Klient postupne siaha na svoje úspory a v tom najhoršom prípade sa môže dostať až do platobnej neschopnosti.

Ochrana majetku = kvalitné životné poistenie

Jedna z možností ako ochrániť svoj majetok a rodinu je zvoliť si kvalitné životné poistenie, ktoré pokrýva aj závažnejšie riziká. Klient tak získa ochranný dáždnik, ktorý mu pomôže prekonať aj ťažšie obdobie v živote. Trh životného poistenia nám dnes ponúka rozmanité možnosti. Správne nastavené poistenie nám pomôže ochrániť nie len našu peňaženku, ale aj majetok, ktorý sme tak dlho budovali. Klient si často myslí, že poistenie je drahé, ale opak je pravdou. Životné poistenie nebolo ešte nikdy dostupnejšie a kvalitnejšie ako je dnes.

Spoločnosť Finanzpartner, a.s. sa už 10. rokov venuje zabezpečeniu ochrany života a majetku klienta. Vďaka tisícom spokojných klientov máme status dôveryhodnej spoločnosti a vytvárame našim klientom spokojný spánok.

 

 

 

  • Zdieľať