Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Slávnostná konferencia k 10. výročiu založenia spoločnosti Finanzpartner

Zverejnené

Spoločnosť FINANZPARTNER, A.S. zahájila rok 2019 konferenciou, ktorá sa konala 16. februára v hoteli THE GRAND VÍGĽAŠ*****.  Slávnostná konferencia bola venovaná 10temu výročiu založenia spoločnosti.

Na konferencii boli predstavené  strategické ciele na rok 2019, nový a inovatívny pohľad na prácu s klientom cez nové webové rozhranie, ktoré má uľahčiť prácu s klientom a pomôcť pri finančnom plánovaní. Taktiež zhodnotenie spolupráce za 10 rokov pôsobenia spoločnosti FINANZPARTNER, A.S. na finančnom trhu.

Konferencia bola taktiež za účasti obchodných partnerov. Privítali sme partnerov zastúpených zo spoločností, kontkrétne poisťovní METLIFE, AXA, AEGON, GENERALI, ALLIANZ, taktiež v zastúpení bánk a to SLOVENSKOU SPORITEĽŇOU A VÚB BANKOU a v neposlednom rade spoločnosťou, ktorá sa venuje investíciám CONSEQ INVESTMENTS.

Privítali sme významných riaditeľov, manažérov, spolupracovníkov a ich životných partnerov, pretože veríme, že aj životný partner si zaslúži poďakovanie za PODPORU, ktorú pri našej profesii považujeme za veľmi dôležitú súčasť.

Ocenili sme viacero kotegórií za rok 2018 ako ŽIVOTNÉ A NEŽIVOTNÉ POISTENIE, ÚVERY, INVESTÍCIE  a taktiež ZA ROZVOJ TÍMU. Taktiež sme ocenili kategóru REALITY v spolupráci s našou partnerskou spoločnosťou FINANZ REALITY. Veľké poďakovanie za 10 ROKOV sme venovali kolegom, ktorí sú spolu s nami dlhšie ako 5 ROKOV aktívnej spolupráce. Taktiež sme ocenili pozíciu HISTORICKÝ VÝKON ZA 10 ROKOV a túto cenu sme udelili TOP 3 spolupracovníkom.

Slávnostnú atmosféru dotváralo historické prostredie hotela, ktoré ešte viac vyzdvihlo o akú dôležitú akciu sa jedná. Konferencie sa niesla za účasti viac ako 100 kolegov, životných partnerov a obchodných partnerov, za čo vám všetkým patrí veľké poďakovanie.

Večernú časť sme otvorili neuveriteľnou kapelou ROCK n’ ROLLA, ktorú reprezentuje spevák ITCHO PČELÁR, finalista známej speváckej súťaže Superstar. A kedže radi podporujeme dobrú vec, večernú časť sme zakončili TOMBOLOU, v ktorej sme vyzbierali neuveriteľných 1.000 eur. VEĽKÉ POĎAKOVANIE  patrí všetkým kolegom a partnerom. A kedže majiteľ spoločnosti FINANZPARTNER, A.S. má veľké srdce, rozhodol sa túto sumu zaokrúhliť na neuveriteľných 3.000 eur, ktoré poputujú na dobrý účel a to pomoc tým, ktorí nemajú toľko šťastia v živote ako my.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Zdieľať