Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Slávne osobnosti sveta a apríl

Zverejnené
slávne osobnosti

Aprílové deti sú považované za relatívne hyperaktívne, ale aj ambiciózne. Slávne osobnosti narodené v tento mesiac sú buď v znamení barana alebo býka, čo aj ich povahu predurčuje na to, aby sa stali lídrami v nejakej oblasti biznisu alebo sveta. V tomto článku si prečítate, ktoré slávne osobnosti sú narodené v apríli a čo v živote robili alebo robia. Dnes to teda nebude o počítaní, ale o oddychu. 🙂

Slávne osobnosti apríla majú aj USA

Apríl milovali bociany aj vtedy, keď „doručili“ malého Thomasa Jeffersona – významného štátnika a 3. amerického prezidenta. Ide o osobnosť, o ktorej väčšina ľudí vie, že existovala. Thomas sa vyznačoval pevným odhodlaním a povahou, akú by chcel kde-kto.

Herečka a speváčka Barbra Streisand si pri narodení užívala jarné počasie. Zažiarila v mnohých filmoch, muzikáloch, ale aj pesničkách a dodnes ju uctieva množstvo fanúšikov, aj keď ona si užíva zaslúžený oddych.

Aj Al Pacino, známy predstaviteľ filmových mafiánov, sa narodil v apríli. Jeho znamenie ho predurčuje na istú prchkosť, jemu sa to však hodí a svoje filmové úlohy stvárňuje naozaj dobre.

Divadelný a spisovateľský svet nesmie zaostať

Áno, aj taký slávny človek, akým sa svojho času (a vlastne aj po smrti) stal Villiam Shakespeare sa narodil v apríli. Jeho divoká prezentácia a schopnosť empatie ho predurčili na to, aby sa stal spisovateľom a scenáristom s najdivokejšou mysľou.

Charlie Chaplin, jedna z legiend nemého filmu a jeden z najlepších komediantov svojej doby, sa taktiež narodil v apríli. Ukázal to najmä na svojej schopnosti rozosmiať aj kameň. Všetci ho milovali a niektorí dodnes milujú.

Slávne osobnosti a čerešnička na záver

Aj aktuálny pápež Benedict XVI má v občianskom zapísaný ako mesiac narodenia apríl, konkrétne 16. Vďaka tomu je prirodzeným lídrom, čo stačí na to, aby ho nasledovali desiatky miliónov ľudí.

Ako vidíte, v apríli sa narodilo množstvo dodnes mocných ľudí. Máte aj vy skúsenosti s aprílovými deťmi? 🙂

  • Zdieľať