Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Hola! Mexico

Zverejnené

O tento exkluzívny incentívny zájazd ste súťažili od júla do konca roka 2019 v piatich kategóriách (úvery, investície, životné poistenie, neživotné poistenie, nábor), pričom vo všetkých kategóriách sme odmenili KAŽDÉHO, kto splnil nominačné kritéria.

Tretieho marca sa takmer štyri desiatky členov rodiny Finanzpartner vydali do Mexika. Našu skupinu tvorilo nielen 23 výhercov motivačnej súťaže, ale aj ich rodinní príslušníci. Keďže nám záleží na dobrých a familiárnych vzťahoch, umožnili sme kolegom zobrať za doplatok i blízke osoby.

Po dlhom zaoceánskom lete sme sa museli vyrovnať s výrazným časovým posunom. Všetka únava však ihneď opadla pri vstupe do nášho hotela. Exkluzívny päť hviezdičkový rezort  Grand Palladium Colonial & Spa v meste Akumal sa stal naším domovom a oázou odpočinku na najbližších osem dní. Hotel ponúkal nespočetné možnosti relaxu, počnúc od siedmych krásnych bazénov, hotelovej pláže, kúpeľného wellness centra až po nekonečnú ponuku barov a reštaurácií. Každý si vybral takú formu relaxu a zábavy, aká je jeho srdcu najbližšia. Veľkú show sme zažili počas penovej párty alebo na umeleckých vystúpeniach v hotelovom divadle. Nikto z účastníkov však nepohrdol pravidelnému testovaniu a spoznávaniu miestnej tequily.

V rámci nášho pobytu sme absolvovali viacero poznávacích výletov. Počas návštevy zrúcaním mesta Tulum sme objavovali kultúru starých Mayov, kryštálovo priezračnú vodu sme si užili pri kúpaní v jaskyni a navštívili sme aj tradičnú mexickú dedinu, ktorá nám priblížila jednoduchý život miestneho obyvateľstva.

Náš výlet na Yucatánsky polostrov bol naozaj výnimočný. Ešte raz sa chceme poďakovať všetkým účastníkom za ich pracovné nasadenie, ktoré sa premenilo na takúto exotickú odmenu.

A pozor! Už čoskoro zverejníme detaily k novej súťaži a destinácii, ktorú pre vás chystáme. Zatiaľ prezradíme iba toľko, že sa opäť máte na čo tešiť!

Začiatkom marca sa najúspešnejší spolupracovníci spoločnosti Finanzpartner vydali na nezabudnuteľnú cestu. Ako odmenu za ich nadštandardný pracovný výkon ich čakala cesta do exotického Mexika.

  • Zdieľať