Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Finanzpartner opäť pomáha

Zverejnené

Finanzpartner podporuje nielen charitatívne občianske združenia, ale častokrát priamo ľudí, ktorým finančná pomoc umožní žiť lepší a hodnotnejší život.

Tak tomu bolo i v prípade Davida, ktorý od narodenia trpí formou autizmu. Poruchy autistického spektra prinášajú do života človeka nielen komplikácie, ale aj výhody. Autisti vidia svet inak, ako „obyčajní“ ľudia. Inak však neznamená horšie – odborné štúdie hovoria o inom type inteligencie. Na to, aby mohli svoj potenciál prejaviť, však potrebujú pochopenie a podporu okolia.

Poruchy autistického spektra sú doživotnou diagnózou, ktorú nie je možné liečiť. Správny prístup, pochopenie a podpora však môžu výrazne zlepšiť kvalitu života človeka. Na správne zaobchádzanie s autistom neexistujú presné návody, keďže prejavy sa líšia nie len vzhľadom na konkrétny typ poruchy, ale môžu sa líšiť od človeka k človeku aj s rovnakým podtypom poruchy. Základným vybavením pre život s autistom je TRPEZLIVOSŤ A EMPATIA.

Sme preto radi, že práve finančný dar od spoločnosti Finanzpartner v hodnote 1.000,- € otvára Davidovi možnosť absolvovať nové vzdelávacie kurzy. David vďaka nim zlepší svoje schopnosti a možnosti a bude sa tak môcť venovať aktivitám, ktoré by inak boli preňho náročné.

Dúfame, že finančný dar opäť prinesie radosť a nádej tam, kde ich treba najviac, a Davidovi a jeho rodičom prajeme veľa síl.

  • Zdieľať