Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Finančné služby čaká revolúcia. Na čo sa treba pripraviť?

Zverejnené
Finančné služby

Termín FinTech sa stal známym najmä v poslednej dobe. Každá oblasť (aj finančné služby), ktorá bola donedávna vedená konvenčnými technológiami, si zaslúži inovácie. Momentálne do popredia vystupujú finančné platformy, ktoré umožňujú rýchle a jednoduché poskytovanie finančných služieb.

Finančné služby aj cez sociálne siete

Niektoré FinTech spoločnosti poskytujú svoje služby aj prostredníctvom známej sociálnej siete Facebook, prípadne rôznych appiek. Robiť všetko cez internet má svoje nesporné výhody, ako je rýchlosť, prispôsobiteľnosť a efektivita. To, že FinTech spoločnosti prišli s takýmito pohodlnými inováciami znamená, že aj konvenční poskytovatelia finančných služieb sa zlepšujú – rastie im totiž konkurencia.

A to znamená iba jedno: lepšie služby pre zákazníka. Finanční odborníci sa neustále zlepšujú a dokážu tak svojim zákazníkom poskytnúť stále lepšie služby. To platí obzvlášť aj o slovenskej spoločnosti Finanzpartner, ktorá patrí k lídrom (nielen) na slovenskom trhu.

Pôsobí aj na maďarskom, českom a ukrajinskom trhu. Momentálne je firma otvorená aj partnerským príležitostiam, preto, ak vás vaša kariéra už nebaví, môžete využiť možnosť stať sa súčasťou jej tímu.

Keď sa chce, tak sa dá

Kým donedávna boli bežné finančné spoločnosti relatívne zastarané, dnes už to tak nie je. Na rozdiel od očakávaní odborníkov sa novej situácii prispôsobili rýchlejšie než sa predpovedalo, čo je jednoznačne pozitívny fakt. To, že sa finančné technológie začali masovo šíriť medzi verejnosť využili vo svoj prospech ako príležitosť rozvíjať nové partnerstvá a ponuky.

Pre nové FinTech spoločnosti, ktoré nemajú silné finančné zázemie, je ťažké sa dostať medzi spotrebiteľov. Je totiž potrebné vynaložiť relatívne veľké prostriedky na marketing a na možnosti poskytnúť čo najlepšie ponuky.

  • Zdieľať