Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

Čas na teambuilding. Oplatí sa investovať do kolektívu?

Zverejnené

Ako sú občania odrazom štátu, resp. štát odrazom občanov, tak sú aj zamestnanci odrazom firmy, resp. firma odrazom zamestnancov. Keď sa ocitnú mimo “hraníc”, prejavia svoje skutočné ja. 

TEAM + BUILDING = TEAMBUILDING

ČO?

Pointou teambuildingu je, ako už z anglického názvu vyplýva, budovanie tímu. Nevyhnutným predpokladom je odísť z pracovného prostredia.

KEDY?

Mnohé spoločnosti organizujú teambuildingy pri zmene vedenia, pri nepriaznivej atmosfére na pracovisku či pri odmietaní spolupráce jednotlivých oddelení, dôvodom môže byť aj odmena zamestnancov za náročné obdobie.

KDE?

Najlepšie v prírode, na chate či pri outdoorových aktivitách, kde stres nemá miesto. Čo tak “zašiť” sa niekam, kde nikomu nepípne ani súkromný, ani pracovný telefón? Miest bez signálu je habadej.

AKO?

Hrou. Splav rieky, orientačný beh, športové hry, najlepšie také, aby sa v družstvách čo najviac premiešali jednotlivci. Ide o to zahodiť na víkend kravatu, zbaviť sa škrobenosti a prejaviť sa ako človek z mäsa a kostí.

PREČO?

Utužíte kolektív, posilníte vzťahy na pracovisku, odľahčíte atmosféru, načerpáte energiu a v neposlednom rade doplníte vyhorenému tímu chýbajúcu motiváciu. A to sa oplatí, čo poviete?