Počítajte s nami

Staň sa súčasťou komunity odborníkov

"Chceš rozbehnúť podnikanie? Odvážny plán. Budeš čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci, s ktorými môžeš počítať. Počítajtesnami.sk je portál o životných príbehoch úspešných ľudí, ktorí začínali ako ty, o tvrdej poctivej práci, o novinkách z oblasti financií, realít a práva. Ak sa chceš posunúť vpred, spoznať veľký svet a žiť slobodne a nezávislo, neváhaj vstúpiť."

ZISTIŤ VIAC

5 víkendových zvykov, ktoré dopomôžu k úspechu

Zverejnené

Všetci po ňom túžia. Keď ho majú, nevedia, čo s ním. Víkend. 

PRVÝ ZVYK – SPÁNOK

Dobrú noc a sladké sny! Svojmu telu aj mysli doprajte po náročnom týždni “prázdniny”. Síce nebudú trvať dva mesiace, ale aj tých povestných osem, deväť či dokonca desať hodín môže váš organizmus dokonale nakopnúť. PS: Bez budíka!

DRUHÝ ZVYK – ZÁBAVA

Zvykom nás dospelých býva, že sa upíname na povinnosti. Cez pracovný týždeň? Slúži nám to ku cti. Cez víkend? Neslúži nám to vôbec k ničomu. Všetkého veľa škodí, aj vážnosti. Zabavte sa!

TRETÍ ZVYK – VĎAČNOSŤ

Čas beží rýchlo, zvlášť, keď sme zavalení množstvom práce. Včera bol pondelok a dnes už opäť piatok. A o chvíľu opäť pondelok. Stop! Nech na okamih všetko zamrzne, nech vyjde na povrch všetko dobré, čo ste zažili a všetko zlé, z čoho ste sa poučili. Áno, rekapitulovať a ďakovať, aj o tom je život.

ŠTVRTÝ ZVYK – NADHĽAD

Len pre istotu, pripomeňme si, že kroky, ktoré dennodenne na ceste za Vašim úspechom podnikáte, niekam smerujú a že ten cieľ je bližšie a bližšie, no pritom stále dosť ďaleko na to, aby ste prestali kráčať, takže čo je treba cez víkend naštartovať? Imagináciu! Položte si otázku, kde ste vo Vašom živote dnes a kde chcete byť o pol roka? Ale reálne, aj snívanie si vyžaduje triezvy nadhľad. 😉

PIATY ZVYK – PLÁN 

Tak, tak. Bez plánu ani na krok. Zvlášť v nedeľu podvečer, keď na ľudí dolieha stres z blížiaceho sa pondelku. Svet patrí pripraveným a tým, ktorí vedia, čo chcú. A vy to viete, tak šup s tým na papier! Mimo iného zahrňte do Vašich plánov aj týchto päť víkendových zvykov. Ak ich zaradíte do svojho programu, dopomôžu Vám k úspechu.

Múdrosť na záver:

„Úprimné, srdečné nadšenie je jedným z najúčinnejších faktorov úspechu.“

Dale Carnegie